Шановні жителі Шаргородської територіальної громади!

Дата: 23.08.2023 09:08

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України. Це свята усіх поколінь українців, свята кожного, хто дбає про збереження та розбудову вільної України під рідними синьо-жовтими кольорами.

Наш стяг – це символ мужності й незламності  багатьох  поколінь патріотів Української Держави. А ще – це пам'ять і повага до кожного українця, який віддав за рідну землю найдорожче – своє життя. Так було в усі часи нашої історії, так є і тепер.

Наша незалежність – це потужні вітрила, свобода мислити  й говорити, діяти й розвиватись, це наша перевага над ворогом.

Тож будь гідними вільної України. Молимось за українських воїнів, які тримають над нами синє небо та дають можливість збирати життєдайний урожай.

Пам’ятаймо наших оборонців, які відійшли у вічність. Цінуймо рідний край, який вони захищали й захищають тепер, тільки уже з небес.

Бажаю усім здоров’я, радості та миру, а нашій Україні – перемоги!

Будьмо незалежні та вільні у своїх помислах і діях!

З повагою,

Володимир Барецький