Вічна пам'ять воїну-захиснику України Юрію Хмільовському

Дата: 25.08.2023 15:07

З глибоким сумом сповіщаю про непоправну втрату. На війні загинув  воїн-захисник з села Плебанівка Хмільовський Юрій Васильович, 04.08.1984 року народження.

Словами не передати той величезний біль, який переймає наші серця. Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям і близьким нашого оборонця.

Старший лейтенант Юрій Хмільовський ніс військову службу на посаді офіцера відділення оперативної психологічної роботи. Був щирою та доброю людиною, відповідальним та нескореним воїном, завжди прагнув допомогти іншим, був надійною опорою для друзів та рідних, вірним сином своєї Батьківщини.

Ми пам’ятатимемо Юрія, як світлу та надійну людину. Він завжди залишатиметься в наших серцях та в нашій пам’яті.

Ніколи не забудемо, якою ціною дістається нам свобода, завжди пам'ятатимемо кожного, хто віддав за неї життя.

Вічна пам’ять!

Герої не вмирають!

Про місце і час поховання воїна буде повідомлено додатково.