Допомагаємо ЗСУ разом

Дата: 25.08.2023 16:32

У найскладніший для України час Шаргородщина повсякчас долучається до збору коштів та, в міру можливостей, допомагає нашим воїнам-захисникам.

Лише на цьому тижні міською радою виділено близько 110 тис. грн. для наших оборонців, а саме:

- міським головою передано телефон супутникового зв’язку Starlink,

- долучились до збору коштів на квадрокоптер (с.Будне);

- направлено кошти на придбання портативної зарядної станції для інтернет-зв'язку;

- спрямовано фінанси для закупівлі комплектуючих до дрону MAVIK 3, а також необхідних для бійців матеріалів;

- виділено кошти на лікування та реабілітацію поранених воїнів, а також для першокласників – дітей загиблих Героїв.

Робота щодо підтримки наших воїнів ведеться постійно і не припинятиметься ані на мить!

Тож, міською радою й надалі вживатимуть усі необхідні заходи, щоб якомога більше допомагати нашим Збройним Силам!

Все буде Україна!