Шаргородщина попрощалась з вірним сином Українського народу – воїном ЗСУ Юрієм Хмільовським

Дата: 27.08.2023 17:30

Сьогодні, 27 серпня 2023 року, Шаргородщина провела в останню дорогу воїна ЗСУ Юрія Васильовича Хмільовського, який віддав своє життя за свободу і незалежність України та кожного з нас. Йому назавжди залишилося  39 років…

Працелюбний, відповідальний, щирий та відвертий, готовий прийти на допомогу – таким його знали й запам’ятають близькі, рідні та друзі.

Старший лейтенант Юрій Хмільовський був опорою та підтримкою для побратимів й оточуючих. У нашій пам’яті він назавжди залишиться  патріотом рідного краю та світлою людиною.

Поховали  воїна  на Плебанівському кладовищі. Провести в останню дорогу та віддати шану захисникові  прийшли рідні, побратими, керівництво громади та області, духовенство, односельчани.

Важко хоронити наших оборонців, бо кожен з них ще міг щасливо жити у державі, яку так самовіддано захищав!

Україна неодмінно здобуде перемогу над ворогом!  І ми завжди будемо пам'ятати, якою невимовно високою є ціна нашої свободи.

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають!