На фронті загинув вірний син Українського народу Костянтин Єрмаков

Дата: 29.08.2023 17:42

З сумом та жалем сповіщаємо про загибель на війні воїна Збройних Сил України, нашого земляка Костянтина Олексійовича Єрмакова з села Конатківці.

Костянтин Олексійович народився в селі Конатківці 26 травня 1982 року. Тут навчався у місцевій школі. Завжди був добрим, щирим та відвертим, патріотом рідного краю.

Костянтин став на захист України під час проведення АТО. Коли ворог розпочав на нашій землі повномасштабну війну, український воїн не зміг спокійно залишатись вдома. 25 лютого 2022 року він вступив до лав ЗСУ.

Сьогодні, 29 серпня 2023 року, життєва свічка нашого Героя, на жаль, догоріла.

Солдат, сапер відділення інженерно-саперного взводу Костянтин Єрмаков загинув під час виконання завдань, пов’язаних із захистом незалежності та територіальної цілісності України, поблизу населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області.

Без єдиного сина залишилась згорьована мати, без захисника кожен з нас та ціла Україна.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині оборонця України! Розділяємо нестерпний біль втрати та горя!

Вічна пам'ять захиснику України!

Герої не вмирають!

Про місце та час поховання воїна буде повідомлено додатково.