Діти наших захисників відпочивають в Угорщині

Дата: 05.09.2023 15:38

Зараз наша молодь переживає досить важкі випробування. Війна відображається на дитячих долях, ховає яскравий блискіт  їхніх очей.

Тож поїздка до Угорщини, яка була організована міською радою у співпраці з релігійною організацією «Карітас» - це гарна можливість відпочити й оздоровитись, відволіктись, отримати заряд позитивних емоцій та хоча б на деякий час забути про повітряні тривоги.

Вкінці серпня місяця у подорож вирушили 45 дітей наших загиблих воїнів та дітей, батьки яких наразі боронять державу від ворога. Наразі вони насолоджуються відпочинком, відвідують історичні пам’ятки, купаються в озері Балатон, беруть участь у найрізноманітніших екскурсіях, спортивних й інтелектуальних іграх тощо. Організаторами та супроводжуючими створено усі умови, щоб діти відпочивали з користю, отримали якомога більше позитивних емоцій, а ще збагатились духовно у спільній молитві.

Сподіваюсь, що відпочинок принесе дітям багато приємних, незабутніх вражень. З нетерпінням чекаємо на їх повернення додому.

Все буде Україна!