Шаргородщина попрощалась ще з одним оборонцем України

Дата: 10.09.2023 16:12

Сьогодні жителі Шаргородської громади провели в останню дорогу загиблого  воїна ЗСУ Китасюка Олександра Михайловича, 01.09.1973 року народження, з села Носиківка.

Водій-електрик протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки, сержант Китасюк Олександр Михайлович ніс військову службу з грудня місяця 2022 року. Свій 50-річний ювілей наш захисник зустрічав на фронті.

Рідні та друзі чекали якнайскорішого повернення Олександра з перемогою додому. Однак не судилося.  02 вересня 2023 року ворог обірвав життя відважного оборонця України  під час бою біля села Микільське Херсонської області.

Назавжди попрощатися з полеглим оборонцем держави сьогодні до його домівки прийшли рідні, знайомі, побратими, духовенство, міська влада, односельчани та ін..

Похоронили воїна з військовими почестями на Носиківському  кладовищі.

Без чоловіка залишилась дружина, без батька – донька та син, без Героя-захисника - уся Шаргородщина.

Пекучий біль і гіркий смуток знову пронизує кожного з нас. Надзвичайно важко хоронити тих, хто любив свій рідний край і захищав його ціною власного життя.

Вічна пам'ять полеглому бійцеві!

Герої не вмирають!