Робота по написанню книги про полеглих Героїв війни продовжується

Дата: 19.09.2023 14:22

Сьогодні, 19 вересня 2023 року, в міській раді відбулось друге  засідання консультативно-дорадчої групи з написання книги про шаргородців – Героїв війни України з російською агресією.

Відкрив засідання міський голова Володимир Барецький, який наголосив, що війна – це наш біль і горе. «Книга про Героїв-Захисників – це  складова  вшанування наших земляків, які віддали своє життя за волю та свободу України, за майбутнє рідної землі. І до цього питання необхідно підійти з особливою увагою та відповідальністю» - зазначив Володимир Іванович.

Засідання відбувалось у розширеному форматі. Окрім членів групи було запрошено представників навчальних закладів громади. Адже саме вони володіють найбільшим обсягом інформації, мають безпосередній доступ до фактів з дитинства, навчання та дорослого життя кожного нашого Героя.

Під час засідання члени групи та запрошені мали можливість висловити свою думку та внести пропозиції щодо формату книги чи її змістовного наповнення.

В результаті обговорення було намічено подальший план дій, обговорено деталі та розставлено пріоритети.

Робота продовжується.