З Днем дошкілля, шановні шаргородці!

Дата: 24.09.2023 08:02

Сьогодні в Україні відзначається День дошкілля. Це свято тих, хто присвятив своє життя роботі з дітьми, хто має талант і покликання дарувати дітям тепло та знання, формувати їх світогляд.

Саме ви, шановні працівники дошкільних закладів Шаргородщини, спільно з батьками, дбаєте про підростаюче покоління громади, піклуєтесь щоб у малечі було щасливе та затишне дитинство, створюєте умови для розвитку дітей, бережете на їхніх обличчях освітлену та найщирішу посмішку, ведете у світ захоплюючих  відкриттів.

Я вдячний кожному з вас за якісну роботу, за те, що дбаєте про  безпеку вихованців, адже в умовах війни, ця місія ще більш відповідальна.

Тож нехай діти дарують вам невичерпну енергію. Хай  життя буде наповнене щастям та добром. Хай у ваших родинах  панує  злагода і затишок!

Миру всім нам!

Зі святом!