День працівників освіти

Дата: 01.10.2023 08:04

Щиро вітаю освітян Шаргородської територіальної громади з професійним святом – Днем працівників освіти!

Усі ми починали свій поступ у світ відкриттів зі школи. І кожен  знає, що  перші наші здобутки та перемоги пов’язані з мудрим, щирим і добрим учителем.

Освітянин – це не просто покликання, це важка щоденна праця.

Тому я хочу подякувати усім працівникам галузі освіти Шаргородщини за професіоналізм, самовідданість та наполегливість у роботі, за турботу про дітей, невтомний пошук та вміння передати  знання  своїм учням.  Усі Ви – надзвичайно творчі, натхненні, а головне – професіонали своєї справи. Ви є творцями майбутнього нашої держави, її розвитку та руху вперед.

Бажаю Вам, дорогі працівники освітянської ниви, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, шани від батьків та дітей.

Нехай усі Ваші починання досягають успіху!

З повагою,

Володимир Барецький