Зі святом Захисників та Захисниць України!

Дата: 01.10.2023 08:10

Сьогодні ми відзначаємо День Захисників та Захисниць, свято неймовірно сміливих та сильних духом людей, свято тих, хто тримає над нами небо, хто рятує незалежність України та дарує можливість українцям бути вільними.

Хочу подякувати нашим Оборонцям, які собою прикривають кожного з нас та цілу Україну, а також низько вклонитись полеглим воїнам, їх родинам, вшанувати пам'ять кожного загиблого Героя.

Подякувати потрібно і тим, хто в тилу докладає максимум зусиль, аби підсилити нашу армію, наближаючи перемогу спільно з українськими військовими.

На жаль, війна триває. Проте вона нас з'єднує та гартує. Ми продовжуємо боротись за свободу і  національну гідність. І кожен з нас переконаний, що Україна переможе, ми неодмінно здолаємо ворога.

Дай, Боже, сили та витримки нашим Захисникам та Захисницям, бережи їх життя та здоров’я!

Зі святом, дорогі наші Оборонці!

Слава Україні та її Героям!

З вірою в Україну!

Володимир Барецький