Робота на міжнародному саміті “World for Ukraine 2023” («Світ для України») продовжується

Дата: 29.09.2023 10:47

У міжнародному саміті “World for Ukraine 2023” («Світ для України») прийняли участь більше 1,5 тисячі учасників. Це говорить, насамперед, про інтерес до України, увагу до її проблем, пошук шляхів подолання тих труднощів, які на сьогоднішній день має український народ.

В колуарах саміту міський голова Володимир Барецький мав розмову з представниками фірм, які продукують або реалізовують військову амуніцію. Також зустрічався  з представниками різних фірм та компаній, які прагнуть допомогти в питаннях реабілітації наших військових, дітей з особливими потребами.

Наразі йде підготовка до створення на базі Шаргородської міської лікарні  реабілітаційного відділення, і питання щодо його оснащення необхідним обладнанням, як ніколи, актуальне.

Робота продовжується…