Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Щодо отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря

Дата: 02.10.2023 11:03
Кількість переглядів: 73

Відділ житлово-комунального господарства та екології  Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, екології та комунальної власності Шаргородської міської ради надає інформацію для громадського обговорення щодо отримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЛАР ОЙЛ"(ТОВ "СОЛАР ОЙЛ"), код юридичної особи в ЄДРПОУ – 41532174, дозволу на викиди в атмосферне повітря.

       Місце знаходження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: 21036, Вінницька обл., Вінницький р-н, місто Вінниця, вул. Праведників світу (Максимовича), будинок 12;тел. +380970908000, e-mail: solarvinoil@gmail.com

      Місце розташування об'єкта/промислового майданчика: Вінницька область, Жмеринський р-н, м. Шаргород, вул. Жмеринське шосе, 39А.

      Мета отримання дозволу: визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, на отримання дозволу на викиди ЗР для існуючого об’єкту.Діяльність підлягає розробці ОВД – Висновок з оцінки впливу на довкілля № 01-15-01/20235510642/1 від 14.08.2023 року. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва – відсутні. Заходи щодо скорочення викидів – відсутні. Відповідає пропозиціям щодо дозволених обсягів викидів законодавству.

     Загальний опис об'єкта. 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами(основний). На виробничому майданчику знаходиться 8джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в т.ч. 3організованих джерела та 5неорганізованих джерел. На підприємстві розміщено: наземні резервуари зберігання дизельного палива та бензину, паливо роздавальні колонки, дизельний генератор та бензогенератор.

      Відомості щодо видів та обсягів викидів: Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: не метанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,4926т/рік, сажа – 0,0013 т/рік, сірки діоксид– 0,001205 т/рік, оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO+NO2]) – 0,01435 т/рік, оксид вуглецю – 0,1398 т/рік.

      Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, -  що виконані або/та які потребують виконання Не наводяться. Підприємство не внесено до переліку додатку 3Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців. Міністерство ОНПС, м. Київ, 2006 р.

      Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання Не передбачені. Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.

       Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів Заходи не передбачені.

        Відповідністьпропозиційщододозволенихобсягіввикидівзаконодавству Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.

       Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди:Вінницька обласна військова адміністрація, 21050, місто Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. (0800) 216 433, (0432) 32-25-35, 32-35-35, електронна адреса: oda@vin.gov.ua.

      Строки   та пропозицій надавати протягом 30-ти календарних днів з моменту виходу повідомлення.

ОГОЛОШЕННЯ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора