Рідним чотирьох загиблих Героїв з Шаргородщини вручили державні нагороди (посмертно)

Дата: 28.09.2023 11:26

Пекучий біль від втрат Героїв... Рідні знаходять сили жити далі заради їх світлої пам'яті.

Начальник Жмеринської районної  військової адміністрації Інна Цимбал, за дорученням голови Вінницької ОВА Сергія Борзова, вручила рідним чотирьох Героїв – жителів Шаргородської громади державні нагороди військовослужбовців, які загинули у війні з російськими загарбниками.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив:

- Орденом Богдана Хмельницького III ступеня - військовослужбовця Шаргородської територіальної громади старшого лейтенанта, Роздобу Миколу Вікторовича.

- Орденом “За мужність” ІІІ ступеня - військовослужбовця Шаргородської громади, сержанта, Мурзака Валентина Васильовича.

- Орденом “За мужність” ІІІ ступеня військовослужбовця Шаргородської громади – молодшого сержанта, Дереня Андрія Миколайовича.

- Орденом “За мужність” ІІІ ступеня військовослужбовця Шаргородської громади – солдата, Коров'янка Руслана Володимировича.

Вічна пам'ять та слава полеглим Героям!