На Донеччині загинув вірний син України Петро Герейло з села Писарівка

Дата: 10.10.2023 19:24

На жаль, до Шаргородської громади знову надійшла трагічна звістка про загибель Героя. Ми втратили ще одного вірного оборонця рідного краю.

9 жовтня 2023 року під час бою з ворогом  в районі міста Часів Яр Донецької області загинув житель села Писарівка Герейло Петро Володимирович, 06.03.1975 року народження.

Петро Володимирович народився в селі Писарівка, навчався у місцевій школі. До повномасштабного вторгнення ворога на рідну землю  працював механізатором.

У грудні 2022 року патріот рідного краю вступив до лав Збройних Сил України. На фронті виконував бойові завдання на посаді стрільця-санітара механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону. Солдат Петро Герейло був опорою для побратимів, хорошим, надійним та вірним другом.

Щирий, світлий та добрий - таким його запам’ятають рідні та близькі.

Без чоловіка залишилась дружина, без батька – донька, без оборонця – кожен з нас.

У цей гіркий час уся Шаргородська громада сумує та поділяє невимовний біль рідних. Висловлюємо співчуття усім, хто особисто знав полеглого бійця.

Це величезна втрата для усіх нас.

Вічна слава і пам’ять захиснику незалежності і цілісності України!

Герої не вмирають!

Про дату та час церемонії прощання із полеглим захисником буде повідомлено додатково.