Остання дорога воїна ЗСУ Петра Герейла

Дата: 13.10.2023 18:26

Шаргородці оплакують загибель ще одного земляка, вірного сина України, воїна ЗСУ  Петра Володимировича Герейла.

Сьогодні, до рідної домівки воїна в селі Писарівка, аби попрощатись із полеглим бійцем, прийшли рідні, друзі, побратими, духовенство, міська влада, односельчани.

Виганяючи окупанта з рідної землі, стрілець-санітар механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону, солдат Герейло Петро Володимирович героїчно загинув у бою з ворогом 9 жовтня 2023 року в районі міста Часів Яр Донецької області.

Вдома його чекали дружина та донька, але не судилось зустрічати Перемогу України разом. Петро Володимирович ніколи не припиняв вірити у вільну та процвітаючу Україну, боровся за неї та за кожного з нас до останнього подиху.

Захисник став у ряди небесного війська, він назавжди залишиться в  пам’яті теперішніх і майбутніх поколінь українців.

Похоронили Петра Володимировича на Писарівському кладовищі.

На жаль, втрати України у цій кривавій війні надто гіркі та болючі. Та ворогові нас не зламати, йому ніколи не вдасться загасити  наше прагнення жити мирно на своїй, Богом даній землі. Ми ніколи не забудемо якою невимовно страшною є ціна нашої свободи та незалежності. Не забудемо жодного нашого полеглого Героя!

Вічна пам'ять, захиснику!

Герої не вмирають!