До рідної Шаргородщини, на вічне спочивання, повертається полеглий боєць Національної Гвардії України Володимир Матвієць

Дата: 20.10.2023 12:01

АЗОВець, старший солдат Володимир Павлович Матвієць, 21.05.2002 року народження, з міста Шаргород, загинув у бою з ворогом ще 28 серпня 2023 року. Проте повернути додому тіло воїна вдалося лише тепер.

У неділю, 22 жовтня 2023 року, тіло полеглого Героя привезуть додому. Звертаємось до усіх жителів громади з проханням  зустріти воїна живим коридором о 09.00 год.. Траурний кортеж рухатиметься від арки «Шаргород» до рідного дому бійця (Шостаківка).

Церемонія прощання з Нацгвардійцем Володимиром Матвійцем відбудеться 22 жовтня 2023 року  о 13.00 год. в костелі Святого Флоріана міста Шаргород (о 12.00 год. – від рідної домівки).

Поховають воїна на Алеї Героїв Шаргородського кладовища.

Вшануймо гідно полеглого бійця!

З разі зміни часових рамок – буде повідомлено додатково.