Вічна пам'ять… Шаргородщина втратила воїна ЗСУ Владислава Куцака

Дата: 20.10.2023 15:14

Сьогоднішнього трагічного дня на Шаргородщину надійшла ще одна звістка про непоправну втрату. На жаль, змушені сповістити про загибель на Донеччині нашого оборонця, воїна Збройних Сил України Куцака Владислава  Павловича, 28.03.1995 року народження, з села Писарівка.

18 жовтня 2023 року, у розквіті сил пішов з життя 28-річний військовослужбовець, водій-номер обслуги гармати артилерійського взводу, солдат Владислав Куцак.

Він ще мав плани на майбутнє, міг зробити багато для своїх рідних та країни, але не судилось, бо війна забирає найкращих.

Владислав  обороняв не лише Україну, а й кожного з нас, нашу свободу і незалежність, наш Шаргородський край та рідний дім.

Висловлюємо щирі співчуття  рідним і близьким захисника України, розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.

Світла пам`ять про захисника України збережеться у серцях кожного з нас.

Герої не вмирають!