Як впровадити програму стажування для молоді? Посібник для органів місцевого самоврядування

Дата: 31.10.2023 11:39

Команда Міжнародного республіканського інституту «IRI Ukraine» презентувала посібник «Як впровадити програму стажування для молоді?». Його розробили для органів місцевого самоврядування на основі практичного досвіду впровадження пілотних програм стажування в громадах у межах програми USAID «Мріємо та діємо».

Посібник містить покрокові інструкції та рекомендації для органів місцевого самоврядування, як впровадити програму стажування для молоді.

Крок 1. Визначення потреб і спроможності органів місцевого самоврядування, портрета стажера і підготовка до запуску програми стажування.

Крок 2. Анонс програми стажування та відбір учасників і учасниць.

Крок 3. Проведення програми стажування.

Крок 4. Завершення та оцінювання програми стажування.

Завантажити посібник можна за посиланням.

Програма  «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.