Роботодавців Вінниччини запрошують долучитися до всеукраїнського опитування

Дата: 02.11.2023 09:54

Упродовж листопада 2023 року Державна служба зайнятості спільно з Федерацією роботодавців України за підтримки Helvetas Swiss Intercooperation проводить опитування роботодавців з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках.

Участь роботодавців в опитуванні є надважливою, оскільки надана інформація дасть можливість:

• мати розуміння щодо кадрових потреб підприємств для забезпечення перемоги та післявоєнного відновлення економіки та ринку праці;
  • наблизити сферу освіти до реальних потреб ринку праці та забезпечити роботодавців персоналом відповідної кваліфікації;
  • оптимізувати витрати державних коштів на освіту та планування ресурсів для післявоєнної відбудови країни;
  • вести виважену та цілеспрямовану регіональну політику.

Отримані відповіді дозволять проаналізувати: стан підприємств, перспективи галузевого розвитку, затребуваність навичок за професіями, перспективні потреби у професіях та навичках, оцінити можливості та існуючі бар’єри на ринку праці для соціально вразливих груп та осіб з особливими потребами.

Роботодавцям пропонують долучитися до опитування, адже воно здійснюється з метою вивчення їх кадрових потреб та є частиною соціальної відповідальності бізнесу.

Опитування проводиться на рівні районів на платформі онлайн опитувань Державної служби зайнятості за індивідуальним посиланням.

Якщо ви бажаєте взяти участь в опитуванні, звертайтесь до найближчого структурного підрозділу Вінницького обласного центру зайнятості. Адреси та контакти за посиланням: https://is.gd/GmtBJe