УВАГА! 5 листопада в окремих населених пунктах Шаргородщини буде проведено відстріл лисиці червоної

Дата: 03.11.2023 11:33

Відповідно до рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вінницькій ОВА та з метою запобігання поширенню сказу тварин, в Шаргородській територіальній громаді 5 листопада 2023 року (неділя) з 07.00 год. до 17.00 год. буде проведено  відстріл лисиці червоної.

Дане питання сьогодні обговорювалось під час зустрічі міського голови Володимира Барецького та голови Шаргородської РО Українського товариства мисливців та рибалок Олександра Німака.

Відстріл лисиці відбуватиметься ПОБЛИЗУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ: Слобода-Шаргородська, Івашківці, Конатківці, Будне, Гибалівка, Лозова.

Звертаємось з проханням до жителів вказаних сіл, а також сусідніх  територій - з метою збереження життя домашніх тварин не випускати їх з домогосподарств. Також важливо не випускати за межі прибудинкової території домашню птицю.

Усі відстріляні лисиці будуть передані для моніторингового дослідження на сказ.

Пам’ятайте, що головне – це безпека. Зберігайте спокій. Дані заходи є необхідними -  адже сказ це небезпечна хвороба не тільки для тварин, а й для людей.