Гуманітарна допомога від Асоціації «Відкриті серця»

Дата: 03.11.2023 13:38

02 листопада 2023 року  в Шаргородській міській територіальній громаді  представниками Асоціації  захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» було надано гуманітарну допомогу (продуктовий набір), придбаний за фінансової підтримки Асоціації  допомоги та сприяння,  Японія (Association for Aid and Reliet, Japan ), в рамках проекту «Допомога, підтримка, розвиток під час війни людей з інвалідністю, у тому числі дітей, ВПО з інвалідністю та людей похилого віку».

Продуктові набори були надані 20 жителям Шаргородської територіальної громади, які є особами з інвалідністю, у тому числі діти, внутрішньо-переміщеними  особами та людьми похилого віку.

Шаргородська міська рада висловлює щиру подяку представникам Асоціації «Відкриті серця» за підтримку важкохворих жителів нашої  громади.

КУ Центр надання соціальних послуг