Триває відбір до Національної збірної команди України для участі у United States Air Force Trials

Дата: 08.11.2023 09:05

Триває відбір кандидатів до складу Національної збірної команди України для участі у міжнародних змаганнях United States Air Force Trials, які проходитимуть 4 – 16 березня 2024 року у Лас-Вегасі, штат Невада, США. Реєстрація триває до 16 листопада 2023 року (включно). Щоб дізнатися більш докладно про реєстрацію, перейдіть за ПОСИЛАННЯМ.

Організацію та забезпечення підготовки збірної команди України для участі у 2024 році у міжнародних змаганнях “United States Air Force Trials”  на запрошення Військово-повітряних сил США (програма Air Force Wounded Warrior (AFW2) здійснює Міністерство у справах ветеранів України відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2023 рік.

На Всеукраїнських змаганнях United States Air Force Trials 2024 ветерани війни і військовослужбовці з числа учасників АТО/ООС та широкомасштабного вторгнення (період з 2014 року – до сьогодні) змагатимуться в 9 видах адаптивного спорту. Кандидати матимуть можливість проявити себе в одному чи двох індивідуальних видах спорту з дев’яти видів спорту та додатково у одному командному:

• велосипедний спорт
  • легка атлетика
  • веслування на тренажерах
  • пауерліфтинг
  • баскетбол на візках
  • волейбол сидячи
  • плавання
  • регбі на візках
  • стрільба з лука.

На сьогодні на відбір до Національної збірної команди України вже подано 127 заяв, інформує Мінветеранів.