Об’єднуємося заради Перемоги

Дата: 09.11.2023 08:04

Щемливими нотами цього разу розпочався благодійний марафон «Обєднуємося заради Перемоги», а саме хвилиною мовчання із поіменним зачитуванням прізвищ загиблих воїнів-земляків.

Збір коштів від початку мав свою мету – долучитися до збору коштів на придбання тепловізора для 59 бригади, воїном якої є наш земляк Зелінський Денис Володимирович із села Носиківка, який нещодавно нагороджений почесною відзнакою 70-ї ОСБ. А тому, кошти в сумі 14 100 грн, начальник відділу культури і туризму  Тетяною Янчурська одразу по завершенню заходу передала його дружині Юлії Зелінській.

Варто відзначити Юлію, як постійну учасницю всіх благодійних заходів, що проходять у місті на підтримку ЗСУ, чудового організатора аматорських колективів, в тому числі і дитячих з села Носиківка, серед них Анастасія та  Яна Свитко, Соломія Стахова.

Допомагали збирати кошти: солістка Шагородського ЦКіД Любов Шевчук, дружина капрала поліції об’єднаної штурмової бригади «Лють» - Шевчука Ігоря Леонідовича, відзначеного почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» (Головнокомандувачем ЗСУ) та нагородженого нагрудним знаком «За відвагу в службі» (Міністерством ВС України); солістка будинку культури с.Копистирин Софія Катеринчак, дитячий ансамбль (керівник Валентина Саєцька), хореографічний колектив (керівник Валентина Кукурудзяк). З Політанок приїхали учасники художньої самодіяльності будинку культури Юлія Ткач та Наталія Кащук, чоловік якої Сергій Кащук є воїном 115 бригади. І, звичайно, наш неперевершений муніципальний духовий оркестр Шаргородської міської ради (керівник Павло Чайковський).

Вкотре дякуємо всім, хто підтримує нашу благодійну акцію, позаяк кожна копійка має велике значення. Миру усім нам, злагоди в кожній родині і якнайшвидшої Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ культури і туризму міської ради