Збір коштів на антидронову рушницю для наших оборонців триває

Дата: 10.11.2023 13:56

Триває активний збір коштів на антидронову рушницю, яка вкрай необхідна нашим воїнам на фронті. Наразі на спеціальний рахунок міської ради перераховано більше 60 тисяч гривень.

Кошти надходять від представників бізнесу, релігійних організацій,  жителів Шаргородщини та вихідців з нашої громади. Маємо повідомлення  від окремих благодійних структур про наміри долучитись до нашої ініціативи. На найближчій сесії міської ради плануємо розглянути питання щодо виділення на ці цілі коштів з міського бюджету.  Тож збір коштів триває, адже антидронова рушниця вартує  більше 500 тис.грн..

Запрошуємо усіх бажаючих долучатись до даного проекту. Пам’ятаймо, що наші воїни міцно тримають лінію оборони та проводять активні наступні дії, а завдання кожного з нас дбати про підтримку та піклування про захисників. Ця рушниця у руках наших воїнів збереже не одне життя та допоможе ефективно  нищити ворожу техніку.

Разом до перемоги!