Андрійцю Йосипу Петровичу – 80!

Дата: 14.11.2023 08:10

Сьогодні Почесний громадянин міста Шаргород Андрієць Йосип Петрович відзначає свій славний ювілей – 80-річчя від Дня народження.

Андрієць Йосип Петрович народився у селі Шостаківка, що біля Шаргорода. Рідному краю він присвятив усе своє життя. Тут навчався, працював спочатку у Шаргородському АТП водієм автобуса, а далі – Шаргородським селищним головою. Очолив Шаргород і після отримання населеним пунктом статусу міста.

Йосип Петрович працював добросовісно та з повною віддачею, дбав про людей та ввірене йому місто, розвивав та зміцнював об’єкти інфраструктури, піклувався про збереження духовної спадщини.  Виправдовуючи довіру людей, він був обраний головою міста кілька скликань поспіль, а це 27 років!

Від імені жителів Шаргородщини щиро вітаю ювіляра, бажаю міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя та миру.

Зі святом!