Благодійний марафон продовжується

Дата: 20.11.2023 12:16

Цієї неділі, 19.11.2023 р. працівники культури громади продовжили свою працю на культурному фронті задля перемоги нашої держави у цій війні та підтримки наших захисників.

Тож, до благодійної акції долучилися: народний аматорський ансамбль української пісні «Горлиця» з будинку культури с. Деревянки; Тамара Міхайлова, Наталія Сандул, Іванна Олійник –  солісти будинку культури Слободи – Шаргородської та Дарія Шуляк, Ілля Лозінський, Наталія Стус, Віталіна Іванишена солісти будинку культури с. Писарівка.

Не залишилися байдужими до важливої справи допомоги бійцям і вихованці Слободо-Шаргородського ліцею: Дар’я Крупняк, Єва Міхайлова, Ангеліна Тимчик та Анна Брацлавська, які своїми чудовими дитячими голосами радували присутніх.

Неперевершеним звучанням порадував наш муніципальний духовий оркестр Шаргородської міської ради (керівник Павло Чайковський).

Спільними зусиллями було зібрано 9 тис. 713 грн. для наших захисників.

Дякуємо усім тим, хто допомагає у ці нелегкі часи! Дякуємо усім вам, дорогі шаргородці, за небайдужість, за щирі і щедрі пожертвування.

Повага і слава всім, хто воює заради нашої волі, заради захисту нашої незалежності.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!