Заборона на вилов раків

Дата: 24.11.2023 11:10

З 1 грудня 2023 року розпочинається заборона на вилов річкових раків у рибогосподарських водних об'єктах Вінницької області.

З метою збереження та охорони популяції раків в період їх спарювання та виношування ікри Вінницький рибоохоронний патруль видав наказ "Про встановлення заборони на лов річкових раків", - йдеться у повідомленні.

Від штрафу до позбавлення волі.

За порушення правил рибальства передбачається адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 34 - 680 грн із відшкодуванням завданих збитків.

Кримінальна відповідальність настає за незаконне добування водних біоресурсів у разі завдання істотної шкоди. Санкція статті передбачає штраф від 17 000 - 85 000 грн, або обмеження, або позбавлення волі строком до трьох років із відшкодуванням завданих збитків. За кожен незаконно добутий екземпляр рака порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн.

Управління містобудування, архітектури, ЖКГ,

екології та комунальної власності міської ради