Шаргородський край втратив захисника України Дяків Віктора Васильовича з села Руданське

Дата: 27.11.2023 14:27

Шаргородська територіальна громада знову у жалобі. Зі скорботою повідомляю про загибель на війні нашого земляка, жителя села Руданське, воїна Збройних Сил України, старшого солдата Дяків Віктора Васильовича, 26.02.1988 року народження.

Віктор Васильович народився в селі Руданське. Тут провів своє дитинство та навчався у місцевій школі.

Одружившись, планував щасливе та довге життя із дружиною та двома синочками. Але не судилось. Війна перекреслила усі плани, до реалізації яких  Віктор планував повернутись після Перемоги.

Наш Герой проходив службу на посаді водія гранатометного взводу роти вогневої підтримки. Він завжди був відданий військовій присязі на вірність українському народові, до останнього свого подиху боровся за  рідну Україну, за щасливе майбутнє своєї родини на українській землі.

22 листопада 2023 року окупант відібрав безцінне життя нашого захисника. Боєць ЗСУ загинув під час бою з ворогом біля населеного пункту Первомайське Донецької області.

Віктор Дяків  - Герой  незалежної, вільної України, який стояв за правду та справедливість. У  пам’яті й серці кожного з нас він залишиться назавжди.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким оборонця України. Розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Вічна пам'ять!

Герої не вмирають. Вони завжди житимуть у наших серцях і спогадах.

Про місце та час поховання воїна буде повідомлено додатково.