Засідання круглого столу в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 29.11.2023 13:25

28 листопада 2023 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Шаргородській міській територіальній громаді відбувся круглий стіл на тему: «Реалізація державної політики щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі,  проблеми та шляхи вирішення» за участі директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради Людмили Каспрук,  інспекторів з ювенальної превенції сектору превенції відділення Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій  області Ауріки Липко та Руслана Форостяного, поліцейського офіцера Шаргородської територіальної громади, капітана поліції Юрія Краковецького, головного спеціаліста – бухгалтера служби у справах дітей Шаргородської міської ради Сніжани Бабій та спеціалістів відділення соціальної роботи КУ Центр надання соціальних послуг Людмили Білоус та Юлії Волянської.

Учасники заходу обговорили практичні аспекти реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», проблемні питання, що стосуються виявлення випадків домашнього насильства, вчасного реагування на них та надання комплексної допомоги постраждалим.

Окрему увагу приділено питанню профілактики вчинення насильства стосовно дітей в умовах воєнного стану.

По завершенню зустрічі учасники круглого столу виробили спільний алгоритм дій щодо запобігання, вчасного виявлення та належного реагування на факти домашнього насильства, проведення інформаційно-просвітницької діяльності, інформування громадськості про права постраждалих та можливість безоплатного отримання ними соціальних послуг, медичної, психологічної та правової допомоги відповідно до їх потреб.

КУ Центр надання соціальних послуг