Допомога в оформленні субсидій та пільг підопічним Центру надання соціальних послуг

Дата: 30.11.2023 13:33

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради з настанням холодів турбується про тепло та затишок в оселях своїх підопічних, яких в установі є 325 осіб.

З початком опалювального періоду 2023 - 2024 років соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома КУ Центр надання соціальних послуг допомагають отримувачам соціальних послуг в оформленні субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

За необхідністю вони збирають потрібні документи, надають супровід  до Центру надання адміністративних послуг та пенсійного фонду, а також проводять роз’яснювальну роботу з підопічними щодо способу призначення, коректних розрахунків та вчасної сплати за використані комунальні послуги.

Мета працівників КУ Центр надання соціальних послуг - дбати про благополуччя інших, приносити користь та відповідально виконувати свою роботу.

КУ Центр надання соціальних послуг