Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Перше заняття мультимедійного курсу у боротьбі зі стресом «Самодопомога Плюс»

Дата: 30.11.2023 14:03
Кількість переглядів: 44

Стрес – це відчуття перенапруження через життєві проблеми та загрози.

У всьому світі люди стикаються із численними формами стресу.

Існує безліч причин для стресу: особисті труднощі (наприклад, конфлікти з тим, кого ми любимо, самотність, відсутність засобів до існування, тривоги щодо майбутнього), проблеми на роботі (наприклад, конфлікти з колегами, надзвичайно складна чи нестабільна робота) або серйозні загрози у вашій сім’ї (наприклад,  насильство, хвороби, відсутність економічних перспектив).

Питання про те, як подолати стрес, сьогодні турбує кожного українця.

30 листопада 2023 року в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради  фахівцями відділення соціальної роботи Людмилою Білоус та Юлією Волянською для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома було проведено тренінг з групового курсу управління стресом для дорослих «Самодопомога Плюс»  [Self-Help Plus] (SH+) – перший мультимедійний курс самодопомоги у боротьбі зі стресом за програмою, розробленою Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні.

Курс самодопомоги у боротьбі зі стресом складається з п’яти основних навичок. Кожна навичка є ключовою частиною навчання управлінню стресом.

Учасникам заняття була проведена перша навичка «Заземляємося». Заземлення означає повернення нашої уваги до моменту тут-і-зараз, замість того, щоб опинитися в полоні емоційних бур.

Якщо ми будемо піклуватись про себе, про своє ментальне та фізичне здоровʼя, то нам буде значно легше пережити усі випробування нашого життя.

КУ Центр надання соціальних послуг« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора