Про видачу чека при продажу товару через нову пошту з післяплатою

Дата: 05.12.2023 11:10

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що суб'єкти господарювання зобов'язані застосовувати РРО/ПРРО при продажу товару.

При цьому, якщо товар відправляється через експедитора, який не має статусу ні кур’єра, ні перевізника, не є учасником відносин купівлі-продажу, не передає право власності на товар та не бере участі в розрахунку за нього відповідно до договору про надання послуг, фіскальний касовий чек має бути сформований до відправки товару та вкладений продавцем у коробку з товаром, або надісланий покупцеві при або до передачі його експедитору.

Звертаємо увагу, що  при продажу товарів у мережі інтернет із використанням служб доставки, дозволено зазначати у чеку такий вид розрахунків як «післяплата», «попередня оплата», «кредит», «відстрочення платежу», «розстрочення платежу» та інші.

ГУ ДПС у Вінницькій області