У місті Шаргород пройшла вулична акція в рамках кампанії «16 днів проти насильства»

Дата: 04.12.2023 14:56

В рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” 03 грудня 2023 року по центральній вулиці міста Шаргород проведено вуличну акцію з метою привернення уваги жителів міста до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства.

В акції взяли участь працівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради Людмили Білоус, Юлія Волянська, Ніна Греськова, Людмила Борецька,  інспектор з ювенальної превенції сектору превенції відділення Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій  області Ауріка Липко, дільничний офіцер поліції відділення поліції №2 Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій області  Оксана Малинич.

Учасники акції прагнули донести до людей розуміння того, що домашнє насильство є порушенням прав людини,  отож кожен з нас має сказати «Ні» насильству в сім’ї. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Сім’я – де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: від дитини  до дорослого.

Акція «16 днів проти насильства» – ще одна нагода нагадати всім, що факти насильства не можна терпіти чи замовчувати. Домашньому насильству, насильству за ознакою статі, стосовно дітей та іншим його формам потрібно протидіяти.

Під час акції було розповсюджено буклети з  інформацією про дії у разі виявлення домашнього насильства, а також адреси та телефони установ, до яких можна звернутися за допомогою:

• 0800 500 335 або 116 123 – Національна гаряча лінія із запобігання домашньому насильству;
  • 0 800 75 04 75  – лінія довіри з попередження  домашнього насильства у Вінницькій області;
  • 068 586 03 55, 097 578 82 89 (9.00 – 18.00) – Вінницька обласна мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі;
  • 050 300 73 38, 096 524 17 41 – цілодобова лінія психологічної допомоги підтримки у Вінницькій області для постраждалих від війни.

Усі дзвінки безкоштовні та конфіденційні!

КУ Центр надання соціальних послуг міської ради