Благодійний марафон «Об’єднуємося заради Перемоги»

Дата: 05.12.2023 10:27

Ввкотре в нашій громаді пройшов благодійний марафон «Об’єднуємося заради Перемоги» на підтримку наших воїнів-захисників, які несуть важку службу, захищаючи нашу державу та людей.

Учасниками марафону на цей раз стали: народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Берегиня» будинку культури с. Івашківці (керівник Вікторія Шевчук),  ансамбль «Весна» будинку культури с. Конатківці (керівник Галина Зарольська), солісти Юлія Мельник, Вікторія Шевчук, Людмила Моцна, Надія Ковалишена, Олександр Затурський, Любов Шевчук та Анастасія Чемерис. І, вже звикло, – наш неперевершений муніципальний духовий оркестр Шаргородської міської ради (керівник Павло Чайковський).

Дякуємо усім небайдужим глядачам та слухачам, які прийняли участь у нашому благодійному заході: у скриньках на допомогу ЗСУ ви залишили 11 тис. 175 грн..

Слава кожному й кожній, хто захищає Україну!

Слава нашим воїнам! Слава Україні!!!