Шановні військовослужбовці, учасники бойових дій, ветерани! Дорогі наші Захисники і Захисниці!

Дата: 06.12.2023 08:10

Від імені усієї Шаргородської громади вітаю Вас з Днем Збройних Сил України, зі святом незламних та щирих патріотів рідної землі.

Нехай загартований у віках дух пращурів зміцнює Вашу незламну силу волі, а молитва і підтримка теперішнього покоління українців вселяють у Вас  оптимізм та впевненість у завтрашньому дні. Хай береже Вас Господь! Повертайтесь додому живими, неушкодженими та з Перемогою!

Сьогодні, як ніколи кожен з нас усвідомлює, наскільки потужними є наші Збройні Сили, вони є справжньою національною гордістю, надією та силою України.

Бажаю нашим військовослужбовцям, Захисникам та Захисницям здоров’я, витримки та Божого оберегу. Перемоги, миру та злагоди!

Слава Україні та її Героям!

Слава Збройним Силам України!

З повагою,

Володимир Барецький