Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Комітет ВР України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг проводить аналіз ефективності Закону України «Про ринок природного газу»

Дата: 06.12.2023 13:08
Кількість переглядів: 102

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг розпочав роботу з аналізу ефективності та реалізації Закону України «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року № 329-VIII.

Метою даного аналізу є дослідження ефективності, виконання та впливу норм Закону на функціонування ринку природного газу, діяльність суб’єктів ринку природного газу та якість надання послуг з постачання природного газу споживачам. З огляду на необхідність забезпечити енергетичну безпеку та належне функціонування ринку природного газу, досягти високого рівня конкуренції та високого рівня якісного захисту прав споживачів природного газу Комітет має на меті дослідити:

  • якою мірою запроваджена свого часу реформа ринку природного газу досягла мети щодо забезпечення ефективного функціонування ринку природного газу. фінансової стабільності на ринку природного газу, належного захисту прав споживачів та безпеки постачання природного газу та сприяла євроінтеграційним прагненням України;
  • наскільки ефективними виявилося впровадження та виконання заходів, передбачених Законом для досягнення енергетичної безпеки;
  • наскільки ефективним є на сьогодні державне регулювання діяльності суб’єктів ринку природного газу.

Для проведення належного аналізу Комітету потрібно зібрати інформацію і доказову базу за допомогою осіб та організацій, які володіють відповідними знаннями, професійною компетентністю чи досвідом  за допомогою опитування.

Для надання відповіді на запит вам необхідно заповнити Google-форму за посиланнями відповідно до вашої категорії:

  1. анкета для опитування суб’єктів ринку природного газу, органів управління, регулювання та контролю— https://forms.gle/CpUHEA3Rwte72Pnn7;
  2. анкета для опитування побутових споживачів— https://forms.gle/diXACosqJwoMMntT6;
  3. анкета для опитування непобутових споживачів — https://forms.gle/X22yw32ftb5Sxxsr8.

Заповнити відповідну форму можна до 15 січня 2024 року.

На підставі проведеного аналізу, у разі виявлення неефективності чи недостатньої ефективності окремих норм Закону, Комітет буде ініціювати внесення змін до законодавства щодо посилення ефективності функціонування ринку природного газу, рівності суб’єктів ринку природного газу та належного захисту прав споживачів даної сфери.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора