Шановні колеги! Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування в Україні!

Дата: 07.12.2023 09:04

Наша з Вами робота – працювати на благо жителів територіальної громади. Це досить відповідальна праця, а ще - щоденні виклики та прийняття непростих рішень.

Тож саме наша з Вами робота, професіоналізм та єдність безпосередньо впливають на якість, оперативність та успішність реагування  на виклики сьогодення, представлення інтересів громадян, забезпечення економічного, соціального, культурного та ін. розвитку Шаргородської територіальної громади.

Я дякую кожному, хто дбає про теперішнє та майбутнє Шаргородщини, дякую за активну громадянську позицію, плідну співпрацю, дієвий і конструктивний діалог, роботу на благо рідного краю.

Бажаю міцного здоров’я, благополуччя й успіхів у нашій з Вами щоденній праці, наснаги у вирішенні непростих проблемних питань, невичерпної енергії та миру!

Пам’ятаймо: «Міцна громада – міцна країна!»

Зі святом!

Володимир Барецький