14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2023 09:24

Шановні жителі Шаргородщини! Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Сьогодні усі ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Тих, хто, ризикуючи власним життям та здоров'ям, зупинив розповсюдження смертоносної радіації.

Україна цілком і повністю усвідомлює масштаби чорнобильської трагедії, як ніхто знає ціну радіаційної безпеки.

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч. Ми завжди пам'ятатимемо чорнобильців-ліквідаторів, які відійшли у вічність.

Щиро вдячні та пишаємося кожним, хто героїчно боровся з невидимим і підступним ворогом. Глибока шана та щира подяка усім ліквідаторам. Ви є прикладом мужності, самовідданості та патріотизму.

Здоров’я усім Вам, достатку та миру!

Нехай ніколи не повториться страшна радіаційна трагедія!

З повагою,

Володимир Барецький