Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбулась 35 сесія міської ради 8 скликання

Дата: 22.12.2023 18:10
Кількість переглядів: 230

Сьогодні, 22 грудня 2023 року, відбулась тридцять п’ята сесія міської ради 8 скликання.

На початку роботи сесії депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у війні земляків - оборонців України.

Відбулась церемонія нагородження Почесними Грамотами міської ради та грошовими винагородами колективів волонтерів населених пунктів Шаргородщини за волонтерську діяльність та допомогу Збройним Силам України.

«На Шаргородщині завдяки ініціативним людям та патріотам рідного краю розвивається надзвичайно потужний волонтерський рух.

Шановні волонтери! Ваша справа рятує життя. Вона вартує величезної поваги та вдячності. Я дякую Вам за незламність, стійкість та допомогу Захисникам України!..» - зазначив у своєму вітальному слові міський голова.  

Почесні Грамоти міської ради вручені також окремим спортсменам за високі досягнення  у спорті.

 

На сесії Шаргородський міський голова Володимир Барецький прозвітував про діяльність виконавчих органів Шаргородської міської ради у  2023 році. Зокрема Володимир Іванович зазначив, що 2023 рік був нестандартним та важким, враховуючи той факт, що довелось працювати в умовах воєнного стану, приймати непрості рішення та вирішувати, іноді надважкі проблеми. Звітуючи,  міський голова інформував депутатів та онлайн аудиторію про життєдіяльність усіх сфер Шаргородської територіальної громади у 2023 році, та окреслив ряд важливих питань, над якими міська влада працюватиме надалі.

Загалом депутатами міської ради було розглянуто  33 питання порядку денного. Серед них:

- Про дострокове припинення повноважень депутата Шаргородської міської ради 8 скликання Слободянюка Миколи Івановича

- Про  визначення стану об’єктів нерухомості законсервованими, аварійними та затвердження актів обстеження об’єктів нежитлової нерухомості;

- Про  затвердження Програми підтримки Захисників та Захисниць України, членів їх родин та родин загиблих (померлих), безвісти зниклих за особливих обставин Захисників та Захисниць України Шаргородської територіальної громади на 2023-2025 роки в новій редакції;

- Про затвердження Програми надання  одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які проживають на території Шаргородської міської територіальної громади на 2023-2025 роки;

- Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів  Шаргородської територіальної  громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням 9 сесії 8 скликання Шаргородської міської ради від 27 квітня 2021 року №176 «Про затвердження  Програми благоустрою населених пунктів  Шаргородської територіальної громади на 2021-2025 роки»;

- Про  відкриття  інклюзивного класу та введення  посади асистента  вчителя у  Носиківській гімназії;

- Про відкриття інклюзивної групи та введення ставки асистента вихователя в Слободо-Шаргородському закладі дошкільної освіти та ін..

Досить тривалим було обговорення питання щодо затвердження бюджету Шаргородської міської територіальної громади на 2024 рік. Дане питання залишається відкритим.

Також було розглянуто ряд проектів рішень, які стосувались земельних відносин.

Проекти рішень, які виносились на розгляд депутатів міської ради, попередньо були розглянуті та опрацьовані постійними комісіями міської ради.

Усі бажаючі мали можливість ознайомитись з роботою сесії в онлайн режимі.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора