Головна ялинка Шаргородщини засяяла святковими вогниками

Дата: 22.12.2023 20:27

Сьогодні в місті Шаргород урочисто відкрито головну ялинку територіальної громади.

Настає чарівна пора відзначення новорічно-різдвяних свят. І було б цілком природньо радіти у колі рідних та друзів, відчувати атмосферу свята разом з усією Україною. Та, на жаль, війна поселила у серцях людей смуток  і тривогу.

Здається, що наші діти уже й забули, що таке безтурботність. І коли дорослі ще можуть вгамувати неспокій, то дітям, як ковток свіжого повітря, потрібна радість.

Тож нехай новорічна ялина принесе жителям та гостям громади позитивні емоції, а яскраві вогники допоможуть відчути тепло та відраду.

Нехай рік прийдешній принесе Україні Перемогу та омріяний і довгожданий мир! А наші Захисники хай  повернуться з фронту додому живими та неушкодженими, бо лише завдяки їм ми сьогодні маємо можливість зустрічати Різдво Христове в рідному домі, в рідній державі.

Все буде Україна!