З Різдвом Христовим, шановні жителі Шаргородської громади!

Дата: 24.12.2023 13:58

Настає Різдвяна ніч. Зовсім скоро на небі з’явиться перша Зірка, яка вкотре нагадає нам про велику радість - народження Сина Божого.

Цьогоріч вперше християни багатьох конфесій відзначатимуть Різдво Христове разом, у єдності стануть до молитви і попросять у Бога миру для України, благословення для дітей та дорослих, здоров’я для кожного українця. І усі ми щиро та відчайдушно молитимемо Всевишнього про повернення наших воїнів додому здоровими, неушкодженими та з Перемогою. Оборонці України, які зараз далеко від рідних, неодмінно відчують наше тепло й укріпляться у своїй потужності до боротьби.

Ми з болем у серці вшануємо Героїв, які навічно пішли від нас, віддавши своє безцінне життя за Україну.

Дорогі земляки! Будьмо мудрими і впевненими, незламними і виваженими, щирими і сміливими, єдиними та згуртованими. Нехай воїни пишаються нами так, як ми гордимося ними.

Нехай Різдво Христове освітить вірний шлях кожному з Вас, дарує здоров’я та затишок, принесе довгожданий мир та волю.

Нехай серце кожного з Вас наповниться добром, а Різдвяний вогонь зігріє душу.

Зі святом!

Христос рождається! Славімо Його!

З повагою,

Володимир Барецький