З ювілеєм, шановна Віра Михайлівна!

Дата: 02.01.2024 13:34

Міський голова Володимир Барецький привітав сьогодні з ювілейним Днем народження чудову людину, гарного керівника Гибалівської гімназії, професіонала педагогічної справи, прекрасну жінку Тимофійшину Віру Михайлівну.

Віра Михайлівна переважну частину своєї трудової стежини присвятила праці в педагогічних колективах, роботі з дітьми, працювала й в органах виконавчої влади.

Безумовно, завдяки вродженому таланту педагога та працьовитості ювілярка здобула беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого та наполегливого керівника, патріота очолюваного нею освітнього закладу.

Ця тендітна і водночас сильна жінка завжди рухається вперед, успішно та якісно виконує свою роботу, вміє організовувати та надихати оточуючих її людей.

Міцного Вам здоров’я, шановна Віра Михайлівна, успіху, злагоди та миру. Нехай доля буде прихильною до Вас та щедрою на гарні новини.

З ювілеєм!