На війні загинув ще один воїн з села Лозова Роман Яренчак

Дата: 03.01.2024 17:03

Знову Шаргородщина оплакує полеглого Героя. Другий день поспіль до Шаргородської територіальної громади надійшло сповіщення про загибель українського бійця - жителя села Лозова.

01 січня 2024 року на Донеччині загинув Яренчак Роман Васильович, 13.02.1994 року народження.

Молодий та перспективний, щирий і відвертий Роман вступив до українського війська в червні місяці 2022 року. Старший технік роти ударних безпілотних авіаційних комплексів, молодший сержант Яренчак Роман Васильович ніс службу гідно та відважно. Він був відповідальним бійцем, вірним другом  та опорою для побратимів, найкращим та найнадійнішим для рідних.

На превеликий жаль, у перший день 2024 року свічка молодого військовослужбовця догоріла. Вірний військовій присязі та рідній державі  він загинув за кожного з нас, за рідних та близьких, за свою малу Батьківщину та всю Україну.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття родині оборонця України! Розділяємо невимовний біль втрати та горя!

Нестерпно усвідомлювати, що війна забирає молоді життя наших захисників – цвіту української нації. Ніколи не пробачимо цього, не забудемо.

Вічна пам'ять!

Про місце та час поховання воїна буде повідомлено додатково.