Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Друге заняття мультимедійного курсу у боротьбі зі стресом «Самодопомога Плюс»

Дата: 04.01.2024 15:37
Кількість переглядів: 54

04 січня 2024 року в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради  фахівцями відділення соціальної роботи Людмилою Білоус та Юлією Волянською для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома було проведено тренінг з групового курсу управління стресом для дорослих «Самодопомога Плюс»  [Self-Help Plus] (SH+) – другий мультимедійний курс самодопомоги у боротьбі зі стресом за програмою, розробленою Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні.

Цей курс був розроблений World Health Organization Ukraine в рамках роботи над створенням та впровадженням Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки - ініціатива першої леді Олени Зеленської.

Курс самодопомоги у боротьбі зі стресом складається з п’яти основних навичок. Кожна навичка є ключовою частиною навчання управлінню стресом.

Учасникам заняття була проведена друга навичка «Відчіпляємося з гачка».

Здатність помічати та називати важкі думки і почуття дозволяє нам побачити їх такими, як вони є. Коли ми так робимо, тоді вони мають менший впливі на нас. Чим більше ми будемо практикувати як відчіплятись з гачка, тоді важкі думки та почуття втрачають свою здатність залякувати, турбувати, хвилювати або призводити нас до депресії.

Техніка Відчіпляємося з гачка – дуже зручна. Її можна виконувати в будь-який час, в будь-якому місці, всього лише за декілька секунд.

Даний проєкт надав можливість опанувати навички подолання труднощів у боротьбі зі стресом у дорослих, що нині є досить актуальним.

КУ Центр надання соціальних послуг

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора