У Лозові попрощались з воїном Збройних Сил України Романом Яренчаком

Дата: 06.01.2024 20:04

Старший технік роти ударних безпілотних авіаційних комплексів, молодший сержант Яренчак Роман Васильович, з Лозової, загинув у перший день 2024 року на Донеччині. У лютому місяці йому мало б виповнитись 30 років.

На жаль, війна та ненависний ворог забрали життя нашого Захисника, відважного воїна ЗСУ, молодого та відкритого чоловіка.

Попереду у Романа  було усе життя. Безумовно, він мав плани на майбутнє, але прагнення звільнити рідну землю від ворога було першочерговим. Вірний військовій присязі, боєць до останнього свого подиху залишився відданим рідній державі.

Сьогодні жителі с.Лозова, рідні, близькі, міська влада та усі, хто знав Романа провели його в останню земну дорогу.

Останню шану загиблому бійцеві віддавали з усіма військовими почестями, проводжаючи коридором пам’яті, стоячи на колінах.

Похоронили оборонця України на Лозівському кладовищі.

Ми у вічному боргу перед нашими полеглими Героями та їх сім’ями. Ніколи уже з нашої пам’яті не зітреться той жах, який ми проживаємо зараз, уже ніколи не забудеться материнський крик та сльози найрідніших людей.

Вклонімось низько та схилімо голови на знак нашої шани кожному загиблому Героєві.

Вічна пам'ять!