Центр психологічного здоров’я надає безкоштовну психологічну допомогу

Дата: 15.01.2024 10:02

Вінницька обласна Асоціація  органів місцевого самоврядування спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ відкрили ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГОГО ЗДОРОВ’Я, діяльність якого забезпечують наукові працівники, практичні психологи зі значним досвідом роботи.

На даний час прийом громадян проводиться в м.Вінниця, в подальшому, в рамках діяльності Центру, планується проводити виїзні консультації психологів безпосередньо в райони і територіальні громади Вінниччини.

Основними пріоритетними напрямами діяльності Центру психологічного здоров’я є збереження фізичного та психічного здоров’я,  підвищення психологічної стійкості вразливих верств населення, їх обізнаності щодо впливу стрес-факторів на психіку, технік саморегуляції та ін.

В межах діяльності Центру надається безкоштовна психологічна допомога та підтримка різним категоріям людей, у тому числі особам, які постраждали від війни:

• надання першої психологічної допомоги у кризових ситуаціях.  Стабілізація емоційного стану;
  • діагностика стану особистості (у тому числі ознак посттравматичного стресового розладу (ПТСР), депресивного та/або тривожного стану);
  • консультація психолога за запитом клієнта. Підтримка, допомога;
  • рекомендації щодо успішної адаптації до нових умов або реадаптації;
  • психоедукація (освітні заходи для підвищення психологічної грамотності та культури) різних соціальних та вікових груп (ветерани війни, внутрішньо переміщені особи, члени сімей учасників війни та інші);
  • популяризація контенту щодо збереження ментального здоров’я та необхідності піклування про власний психологічний стан.

Консультації психологів проходять щосереди та п’ятниця з 14.00 до 17.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 72 к.313.

Також ви можете здійснити запис на прийом по телефону: 066-126-48-36.

КУ Центр надання соціальних послуг