Про звіт старшого дільничного офіцера поліції відділення поліції №2 Жмеринського РВП капітана поліції Ігоря Солодчука

Дата: 31.01.2024 14:13

Про свою роботу перед жителями села Будне Шаргородської територіальної громади Жмеринського району Вінницької області звітував старший дільничний офіцер поліції відділення поліції №2 Жмеринського районного відділу поліції капітан поліції Солодчук Ігор Федорович.

В звіті були вказані напрямки діяльності старшого дільничного офіцера поліції, а саме:

• профілактична робота;
  • охорона громадського порядку;
  • надання допомоги жителям громади;
  • скоєні адміністративні та кримінальні правопорушення;
  • здійснення рейдів;
  • робота з особами, які здійснюють правопорушення у сфері сімейно-побутових відносин та неповнолітніми правопорушниками.

Під час звіту було зазначено, що позитивних результатів в роботі вдалося досягти завдяки об'єднанню зусиль та взаємодії органу місцевого самоврядування, поліції та жителів громади

ВП №2 Жмеринського РВП ГУНП

у Вінницькій області