Шаргородщина на війні втратила земляка - воїна ЗСУ Віталія Обуховського

Дата: 05.02.2024 12:02

На жаль, змушені сповістити про загибель на війні нашого земляка, відважного воїна Збройних Сил України Обуховського Віталія Михайловича, 24.01.1978 року народження, з села Слобода-Шаргородська.

Життя бійця обірвалось 2 лютого 2024 року, під час бою з ворогом, на Донецькому напрямку.

Стрілець-санітар механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону, солдат Віталій Обуховський вступив до лав ЗСУ у січні місяці 2023 року. Він віддано і відважно ніс військову службу, був надійним та відповідальним бійцем, стійко та впевнено обороняв від ворога рідну Україну, дім та двох своїх донечок.

Щирий та добрий - таким Віталія  запам’ятають усі, хто його знав.

У цей гіркий час уся Шаргородська громада сумує та поділяє невгамовне горе рідних. Висловлюємо співчуття усім, хто знав полеглого бійця.

Світлий спомин про Віталія Обуховського назавжди залишиться у пам’яті шаргородців!

Вічна слава Герою!

Про дату та час прощання із полеглим захисником буде повідомлено додатково.