На Шаргородщині в останню путь провели загиблого Героя – Дмитра Пустовіта

Дата: 08.02.2024 16:08

Життя Дмитра обірвалось 02 лютого на Донеччині. Виконуючи бойове завдання солдат Збройних Сил України Дмитро Пустовіт загинув під час бою з ворогом. Своє молоде життя він віддав за рідну країну. Дмитру Пустовіту -  щирій і добрій людині, люблячому синові та братові, мужньому захиснику України навіки залишилось 28 років.

Дмитро Михайлович народився в селі Копистирин, тут провів своє дитинство, навчався у школі.

На фронт хлопець пішов майже на самому початку повномасштабного вторгнення. Служив водієм-радіотелефоністом, був стійким і сильним воїном, надійним другом-побратимом, патріотом рідного краю.

Сьогодні Героя похоронили з військовими почестями на Копистиринському кладовищі. Спочивай з Богом, дорогий наш воїне!

Ми завжди пам’ятатимемо безсмертний подвиг загиблих Героїв. Біль втрати найкращих синів України назавжди оселився у наших серцях!

Помолімось за полеглих Ангелів, наших воїнів-захисників, які тепер стоять у лавах небесного війська. Вклонімось низько перед рідними полеглих оборонців України.

Вічна пам'ять!